3. oddíl Kondor

Tábor 2024

Tábor je vrcholem skautského roku a možností vyzkoušet si naostro dovednosti získané na schůzkách a výpravách. Skautský tábor našeho oddílu je společný – všichni skauti a skautky se tak alespoň jednou ročně potkají na 2 týdny v přírodě.

vlajka_3kondor
Oddílová vlajka je vždy součástí nástupu. Přes den je pak vystavena na náměstí tábora.

Registrace na tábor 2024 bude spuštěna začátkem dubna

Termín: 20. 7. – 3. 8. 2024

Místo: Skautské tábořiště poblíž Skaličky u Tišnova (49.3646828N, 16.5099936E)

Cena: 4400 Kč

Jak se přihlásit: Vyplňte a odevzdejte vytištěnou přihlášku, která je unikátní pro každého člena oddílu. Následně zaplaťte registrační poplatek.

Kdy nás navštívit: Přijeďte se podívat v návštěvním dni 28. července!

3kondor_ohen
Učíme se rozdělávat oheň ve dne i v noci!
  • Návštěvní den proběhne v neděli 28. července.
  • Přijeďte v odpoledních hodinách, ideální doba návštěvy je mezi jednou a čtvrtou hodinou.
  • S sebou můžete dětem dovést různé sladkosti, ale buďte prosím opatrní. S radostí uvítáme i buchty, bábovky, či domácí ovoce.
  • Místo tábora: skautské tábořiště Skalička. Počet parkovacích míst je výrazně omezen okolním prostředím, doporučujeme se podívat po parkovacím místě i někde ve Skaličce.
  • Pamatujte prosím, že dětem se na táboře často stýská, a tak je nechceme příliš rozrušit. Pokud to půjde, pokuste se je povzbudit, aby byli silní a neplakali po odchodu svých milovaných rodičů.

Silně doporučujeme děti navštěvovat pouze v návštěvní den. Po návštěvě rodičů se dětem často pár dalších dnů stýská a jsou vyvedené z míry. V nutných případech kontaktujte vedoucího tábora.

Vedoucí tábora: Marek Navrátil – Mára (+420 774 643 901, marek.navratil00@seznam.cz)
Zástupce vedoucího tábora: Martin Navrátil (+420 731 118 640), Eliška Růžičková (+420 731 688 248)

Táborová sekera s podpisem všech táborů, který se účastnila.

Na co se děti mohou těšit:

• Celooddílový program i aktivity v družinách
  • Tábornické dovednosti: společné rozdělávání ohně, práce s nářadím, porozumění přírodě…
  • Kvalitní celotáborová hra připravovaná zkušenými vedoucími již několik měsíců.
  • Více pohybu než dříve.
  • Každodenní vaření známých i neznámých pochutin pod vedením zkušených táborových kuchařů.
  • Naučné večerní programy plné zábavy a vědomostí.
  • Krásné vzpomínky a zážitky s celoroční partou kamarádů.

O bezpečí se po celou dobu tábora postará tým kvalifikovaných vedoucích.

Co s sebou: Co s sebou dítě potřebuje na tábor? Dozvíte se zde.