Podpořte náš oddíl!

Líbí se Vám skauting a jeho myšlenky? Jste spokojeni s oddílem a chcete jej podpořit, zlepšit jeho činnost či podmínky? Nebo být jen víc „v centru dění“? Zapojte se, podpořte nás. Možností je mnoho od nenáročných po ty, na které budete potřebovat trochu času. Spolupráce s oddílem má svou přidanou hodnotu i pro Vás, rodiče.

Odborná pomoc

Nabídněte pomoc s činností, která je Vaší profesí nebo ji ovládáte. Například:

Kvalifikace v první pomociUspořádejte přednášku o první pomoci pro děti.
PRNabídněte pomoc s propagací akce, oddílu nebo komunikací s místními novinami.
VařeníJeďte dětem vařit na část tábora, výpravu nebo uspořádejte kurz vaření.
Manuální zručnostPomozte s opravou klubovny, navrhněte zlepšení technického provozu klubovny.
ITUpravte webové stránky oddílu, případně pomozte s grafickou tvorbou pozvánek a propagace.
RukodělkyNabídněte oddílu kurz keramiky, malování na hedvábí, origami či čehokoliv jiného.
Zajímavá prácePracujete jako hasič, meteorolog, v čokoládovně? Zařiďte prohlídku Vašeho pracoviště.

Finanční podpora:

Máte-li možnost, podpořte oddíl finančně – peníze mohou sloužit k pořízení materiálu, na opravu klubovny, k nákupu nových stanů na tábor nebo nových hrnců do táborové kuchyně.

Podpořte oddíl finančněDary lze odečítat z daní – pravidla jsou odlišná pro fyzické a právnické osoby, najdete je snadno na internetu nebo Vám poradí místní finanční úřad.
Pomozte získat prostředky pro oddílZnáte majitele větší firmy, který je lidumil a mohl by přispět na opravu a obnovu táborového vybavení, stanů, tee-pee? Pracuje vaše kamarádka v reklamní agentuře a může pro oddíl potisknout trička? Vysvětlete dotyčné/ dotyčnému činnost oddílu, předejte pozitivní zkušenost a přesvědčení, že skauting má smysl.

Bankovní spojení pro dar je přes střediskový účet. ČU: 2701950331/2010. Variabilní symbol začněte číslem 3, což je číslo našeho oddílu. Pro vystavení darovací smlouvy kontaktujte vůdce oddílu, který po domluvě se střediskovou účetní zařídí její vystavení.

A co funguje nejlépe? OSOBNÍ DOPORUČENÍ! Doporučte skauting svým kamarádům a nabídněte jim, ať také dají dítě do oddílu. Jistě jim zvládnete vysvětlit, proč jste s výběrem skautského oddílu spokojeni!