3. oddíl Kondor Blansko

Základna Palava

Pronájem klubovny

Pozor! Pronájem klubovny prosím vyřizujte přes online formulář.

Online formulář můžete vyplnit níže, nebo přes odkaz ZDE

Prostory

• Prostory kluboven – Jsou k dispozici 2 místnosti + sociálky, obě dohromady pojmou cca 15-20 lidí na lehnutí (spí se na zemi, je třeba mít karimatku a spacák). Klubovna je vytápěna krbovými kamny (na dřevo) nebo elektrickými přímotopy. Jsou zde stoly, bedny na sednutí.
  • Dále jsou k dispozici prostory půdy – zde se vleze cca 15 lidí na lehnutí. Dá se využít spíš jako nouzové přespání (nevytápěno (v zimě neobyvatelná), přístup z venku, snížený prostor pod střechou, osvětlená).
  • Fotky kluboven
  • Panorama místností kluboven

Vybavení

• K dispozici jsou sociální prostory s dvěma klasickými WC a malou kuchyňkou – vařit lze na kamnech (plotýnky) nebo na dvou plotýnkovém elektrickém vařiči.
  • V kuchyňce jsou dva větší hrnce (6 a 5 litrů), pánvička, 2 starší větší hrnce, prkýnka a misky apod.
  • Základní náčiní: naběračky, vařečky, struhadlo, nože, 2x varná konvice, tyčový mixér. Hrnky a sklenky, talíře a příbory pro cca 15 lidí.
  • Většinou je k dispozici i základní koření, čaj a podobně.
  • Všude máme pitnou vodu, upravenou filtrací na chutnou a skvělou na pití, bez chlóru a nežádoucích látek.
klubovna-palava-vnitrek
klubovna-palava-vnitrek2

Poloha

• Adresa: Horní Palava 1883, Blansko 678 01
  • Základna je na okraji města v rekreační oblasti Palava – doprava: vlakem nebo autobusem do Blanska, pak pěšky (30min) nebo MHD.
  • Základna je na okraji Blanska kousek od lesa. Bezprostředně pod klubovnou je přehradní nádrž určená k rekreaci, restaurace, bufety a dětské hřiště. Z klubovny se dá vyrazit do CHKO Moravský kras (jeskyně, propast,…), propast Macocha je od klubovny 7 km po turistické značce.
  • 49.3682594N, 16.6582183E
  • mapy.cz

Cena pronájmu prostor

• 65,- / osoba / noc + energie (kalkulace 15Kč/kWh)
  • zhruba za víkend (akci) je cena za elektřinu kolem 200Kč (bez použití elektrického vytápění)

Kontakt na správce

Jak jsme budovali novou základnu, můžete vidět na fotogalerii zde.